Loan Scam : olgaelena0001@gmail.com

SUSPECTED SCAM!

Date06/22/2019
Fraudulent emailolgaelena0001@gmail.com
Scam contentspay attention to this address
elenanino0007@gmail.com
he usurped the address of the real lender olga elena olgaelena0001@gmail.com

who really gave me a loan.
Your comments / analysisFake testimony
More info +What to do in case of scam ?
Warn your friends!

3 comments


 • volodja 07/24/2019 at 03:01 PM

  toto je podvod !! Dávajte si pozor , klame otravuje a okráda ľudí na poplatkoch za úver ktorý vôbec neexistuje . Veľký POZOR je rafinovaná !!

  Reply
 • mesiersir 08/08/2019 at 10:18 AM

  Zase tak rafinovaná není. Je blbá jako tágo. Pošle mi svoji občanku a myslí si, že nepoznám falzifikát vytvořený v malování. Je k smíchu a trapná!

  Reply
 • alexandra 02/22/2020 at 07:45 AM

  Ahoj všetci

  Moje meno je Alexandra, toto je moja realita. Som zo Žiliny, nikto nemôže pochopiť, čo je slobodná matka, pokiaľ nezažijú ten pocit sami. Slobodná matka je žena, ktorá je naplnená večnou, bezpodmienečnou láskou a slovami múdrosti, aby viedla svoje milované dieťa. Môj manžel zomrel pri dopravnej nehode pred 4 rokmi a opustil naše 3 deti. bolo to 4 roky finančných ťažkostí a emocionálneho traumatu. veci boli veľmi ťažké napriek tomu, že som v práci zvýšil, ale potom sa účty hromadia. žiadna finančná podpora. Snažím sa dať jedlo na stôl mojich detí a strechu nad hlavou rodiny. Jedinou vecou, ​​ktorá udržuje moju rodinu nažive a dobre, bola láska. Zdá sa, že ľudia s tradičnými normami vždy hovoria: „Ako sa opovažuješ rodiť deti sama bez manžela... Read more

  Reply
Your comment will be added
just after your validation
Francais Anglais Italien Allemand Espagnol